Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

AGATA KOWALSKA

  • II miejsce - XIII Chełmżyński Konkurs Gitarowy Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia;
  • Wyróżnienie - IV Festiwal Gitarowy na Zamku w Golubiu Dobrzyniu.

 

NATALIA REDECKA

  • I miejsce - V Regionalny Konkurs Piosenki Dowolnej w Skępem;
  • I miejsce - Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Skępem;
  • II miejsce - XXV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kowalewie Pomorskim;
  • Wyróżnienie - "Śpiewać Każdy Może" Lipno.

 

HANNA GŁADKOWSKA

  • I miejsce - VI Rypiński Konkurs Etiud Fortepianowych;
  • I miejsce - VI Edycja Konkursu Fortepianowego i Twórczości Plastycznej Pt. "Co Nam W Duszy Gra.";
  • Udział - Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży w Obrowie;
  • Udział - VI Międzynarodowy Festiwal "Integracje Muzyczne 2019" w Chełmży.

 

JULIA KOMOROWSKA

  • I miejsce - VIII Makroregionalny Konkurs Fletowy w Gdańsku;
  • Wyróżnienie - IV Kujawsko - Pomorski Konkurs Fletowy w Solcu Kujawskim;
  • I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Czernikowie;
  • Udział w Międzynarodowym Festiwalu "Integracje muzyczne w Chełmży";
  • Udział - V Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie.
  • Laureat - VI Międzynarodowym Festiwalu "Integracje muzyczne 2019"

 

ŁUKASZ SZYMAŃSKI

  • I miejsce - II Konkurs Muzyki Filmowej w Czernikowie.

 

ANTONINA KORPAL

  • I miejsce - VI Edycja Konkursu Fortepianowego i Twórczości Pianistycznej Pt. "Co Nam W Duszy Gra."

 

ADAM JABŁOŃSKI

  • II miejsce - VI Edycja Konkursu Fortepianowego i Twórczości Plastycznej Pt. "Co Nam W Duszy Gra";
  • Udział w Konkursie Pianistycznym dla dzieci i młodzieży w Obrowie.

 

JULIA BONOWICZ

  • I miejsce - VI Edycja Konkursu Fortepianowego i Twórczości Plastycznej Pt. "Co Nam W Duszy Gra";
  • Udział - Międzynarodowy Festiwal "Integracje Muzyczne 2019" w Chełmży;
  • Udział - II Konkurs Pianistyczny im. Kazimierza Serockiego w Solcu Kujawskim.

 

ALEKSANDRA DURNIAT

  • II miejsce - VI Edycja Konkursu Fortepianowego i Twórczości Plastycznej Pt. "Co Nam W Duszy Gra".

 

CECYLIA KOZŁOWSKA

  • III miejsce - III Międzyszkolne Przesłuchania Klas Skrzypiec i Altówki "Preludium Konkursowe Viole i Violinki" w Górsku.

 

AGATA BUCZKOWSKA

  • I miejsce - II Grudziądzki Konkurs Instrumentów Dętych;
  • I miejsce- V Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie;
  • I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Czernikowie;
  • Udział - VI Międzynarodowy Festiwal "Integracje Muzyczne 2019" w Chełmży.

 

WIKTOR KRYSKA

  • II miejsce - II Grudziądzki Konkurs Instrumentów Dętych;
  • Udział - V Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie;
  • III miejsce - Konkurs Muzyki Filmowej w Czernikowie;
  • Udział - IX Ogólnopolski Konkurs "Instrumenty Dęte" Chełmno 2018.

 

FILIP SKIBICKI

  • Wyróżnienie - Konkurs Muzyki Filmowej w Czernikowie.

 

SZYMON PIÓRECKI

  • Udział w Międzynarodowym Festiwalu "Integracje Muzyczne 2019" w Chełmży.

 

MIŁOSZ PIÓRECKI

  • Udział - I Konkurs na Instrumenty Dęte im. Bogdana Olkowskiego w Iławie;
  • Udział - V Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie;
  • Udział - VI Międzynarodowy Festiwal "Integracje Muzyczne 2019";
  • III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Czernikowie;
  • Udział - VI Międzynarodowy Festiwal "Integracje Muzyczne 2019" w Chełmży.

 

AGNIESZKA BARTOSZ

  • Udział - V Międzyszkolny Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie.

 

MAJA KOWALSKA

  • II miejsce - V Międzyszkolny Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie;
  • II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Czernikowie.

 

WIKTOR KRYSKA

  • II miejsce - II Grudziądzki Konkurs Instrumentów Dętych;
  • II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Czernikowie.

 

JULIA RACZKOWSKA

  • II miejsce - Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych w Czernikowie;
  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

JULIA DROZDOWSKA

  • III miejsce - Powiatowy Festiwal "Śpiewajmy razem" w Chełmży;
  • II miejsce - Konkurs Piosenki Dowolnej w Skępem.

 

KACPER KIEPLIN

  • Udział - II Kozienicki Konkurs Perkusyjny.

 

JAKUB WIŚNIEWSKI

  • Udział - V Międzyszkolny Konkurs Miniatur Szkół Muzycznych I stopnia w Czernikowie.

 

JULIA GABRYCHOWICZ

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

MIŁOSZ SOCHA

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

NATALIA SUMOWSKA

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

RAFAŁ SUMOWSKI

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

MARIA SKIBIŃSKA

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

SZYMON BUCZKOWSKI

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

 

WIKTORIA DZIUBIEL

  • Udział - II Konkurs Muzyki Filmowej.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Durniat Aleksandra

  • I miejsce w I Konkursie Muzyki Filmowej w Czernikowie - solo

Bonowicz Julia

  • II miejsce w I Konkursie Muzyki Filmowej w Czernikowie - duet
  • I miejsce w V edycji Konkursu fortepianowego i twórczości plastycznej pt. "Co nam w duszy gra" w Chełmży
  • I miejsce w Konkursie pianistycznym dla dzieci i młodzieży - Obrowo
  • Udział w Konkursie "Solo i w duecie" - Szafarnia

Dankowska Patrycja

  • II miejsce w I Konkursie Muzyki Filmowej w Czernikowie - duet
  • Udział w V edycji Konkursu fortepianowego i twórczości plastycznej pt. "Co nam w duszy gra" w Chełmży
  • II miejsce w Konkursie pianistycznym dla dzieci i młodzieży - Obrowo
  • Udział w Konkursie "Solo i w duecie" - Szafarnia

Komorowska Julia

  • III miejsce w III Kujawsko - Pomorskim Konkursie Fletowym w Solcu Kujawskim
  • I miejsce w grupie III w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Czernikowie
  • Laureat w Międzynarodowym Festiwalu "Integracje Muzyczne" Chełmża 2017

Wiśniewski Jakub

  • I miejsce w I grupie w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Czernikowie

Kryska Wiktor

  • Wyróżnienie w grupie I w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Czernikowie

Buczkowski Szymon

  • Wyróżnienie w grupie II w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Czernikowie

Piórecki Miłosz

  • Wyróżnienie w grupie III w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Czernikowie

Poćwiardowski Mikołaj

  • II miejsce w grupie IV w Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Czernikowie

Kowalska Agata

  • I miejsce w XII Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stopnia

Korczakowska Karolina

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu "Integracje Muzyczne" Chełmża 2017

Zaborowska Kinga

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Miniatur w Czernikowie

Wnukiewicz Sandra

  • II miejsce w Diecezjalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Kowalewie Pomorskim
  • II miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Kowalewie Pomorskim
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki J. Cygana i nie tylko... w Wąbrzeźnie
  • I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kowalewie Pomorskim
  • Udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Toruniu
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki - Śpiewajmy razem - Chełmża
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Piosenki w Żninie
  • II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kowalewie Pomorskim
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Żołnierzy Wyklętych - Lipno
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki."Śpiewać każdy może." - Lipno

Redecka Natalia

  • I miejsce w Regionalnym Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Kowalewie Pomorskim
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki J. Cygana i nie tylko... w Wąbrzeźnie
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - Skępe
  • Wyróżnienie w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kowalewie Pomorskim
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Bydgoszczy
  • Udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Toruniu
  • I miejsce w Konkursie Piosenki Patriotycznej - Ligowo
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Szkolna Scena Pieśni i Poezji"- Toruń
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie "Śpiewajmy razem" - Lipno
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej - Ligowo
  • Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Kolęd - Golub-Dobrzyń
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki - Kowalewo Pomorskie

Gabryszewska Małgorzata

  • III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki "Świecie Nasz" w Chełmży
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - Skępe
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Szkolna Scena Piosenki i Poezji" - Toruń
  • I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kowalewie Pomorskim
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Ulubione Pieśni JPII" - Wąbrzeźno
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki- Żołnierzy Wyklętych- Lipno
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie " Młodzi Mistrzowie Sceny" - Bydgoszcz
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosnki -"Świecie Nasz" - Chełmża
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Dowolnej- Skępe
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki " Śpiewać każdy może." - Lipno

Krymka Magda

  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - Skępe

Ostrowska Urszula

  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - Skępe

Stańczyk Kewin

  • Wyróżnienie w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kowalewie Pomorskim

Dziubiel Wiktoria

  • I miejsce w Powiatowym Konkursie "Śpiewać każdy może"- Lipno
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - Skępe
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Szkolna Scena Piosenki i Poezji

Sumowski Rafał

  • Udział w IV Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych w Czernikowie

Bartosz Agnieszka

  • Udział w IV Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych w Czernikowie

Cywińska Lena

  • Wyróżnienie w IV Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych w Czernikowie

Wyrzykowska Weronika

  • Wyróżnienie w IV Konkursie Miniatur Szkół Muzycznych w Czernikowie

Skibicki Filip

  • Laureat w V Integracjach Muzycznych w Chełmży

Olszewska Natalia

  • Wyróżnienie w Konkursie "Solo i w duecie" - Szafarnia
  • Wyróżnienie w V edycji Konkursu fortepianowego i twórczości plastycznej pt. "Co nam w duszy gra" w Chełmży
  • Laureat w V Międzynarodowym Festiwalu "Integracje Muzyczne" - Chełmża

Jabłoński Adam

  • Grand prix w V edycji Konkursu fortepianowego i twórczości plastycznej pt. "Co nam w duszy gra" w Chełmży
  • Wyróżnienie w Konkursie pianistycznym dla dzieci i młodzieży - Obrowo

Krajewski Paweł

  • Wyróżnienie w V edycji Konkursu fortepianowego i twórczości plastycznej pt. "Co nam w duszy gra" w Chełmży

Gładkowska Hanna

  • III miejsce w V edycji Konkursu fortepianowego i twórczości plastycznej pt. "Co nam w duszy gra" w Chełmży
  • III miejsce w Konkursie pianistycznym dla dzieci i młodzieży - Obrowo